top of page
iş görüşmesi

GLOBEVISA 

2007 yılında kurulan Globevisa, uzman ekibi tarafından titizlikle seçtiği farklı göçmenlik programlarında hizmet sunan, Singapur merkezli bir göçmenlik danışmanlık hizmeti sağlayıcısıdır. Asya, Amerika, Avrupa ve Okyanusya' daki büyük şehirleri kapsayan, dünyanın dört bir yanına dağılmış 20' den fazla ofisi ile Globevisa, gerçek anlamda küresel bir bakış açısına sahiptir ve geniş vizyonlu müşterilerinin yeni ülkelere açılma hayallerini gerçekleştirmeye kendini adamıştır.

Ne Sunuyoruz?

Vatandaşlık planlaması yapıyoruz. Globevisa olarak 40' tan fazla ülkenin göçmenlik programlarında hizmet vermekteyiz. Oturma izninden daimi oturma iznine ve ardından nihayet vatandaşlığa giden yolda Globevisa her zaman müşterilerinin hizmetindedir.

Varlık yönetimi konusunda rehberlik ediyoruz. Servet yönetimini kolaylaştıran programlarımız, şirket kuruluş işlemleri, hesap açma ve özel bankacılığa kadar uzanır. Sadece varlıklı bireylerin ihtiyaçlarını karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda KOBİ sahiplerinin de hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Aile refahını yeniden konumlandırmaya ve güçlendirmeye yardımcı oluyoruz. Farklı ülkelerde bulunan ofislerdeki personelin çabalarıyla, sıcak bir karşılama ve azami yardım sunarak, ailelerin yeniden bir araya gelip sorunsuz bir şekilde başvurulan ülkeye yerleşmesini sağlıyoruz.

Geçici vize başvurularında yardımcı oluyoruz. Müşteriler sadece bir iş gezisi veya kısa bir seyahat için gitmek isteseler de, belge hazırlama ve başvuru sürecinde, garantili başarı oranı ve verimlilikle tam destek vermekteyiz.

Image by Christina @ wocintechchat.com
Image by John Schnobrich

Ne Savunuyoruz?

Son on yılda, dünyaya açılan kapı olarak hareket ediyoruz ve müşterilerimize yeni bir yaşam kalitesi sunuyoruz.

Deneyimli belge hazırlama ekiplerimizin, seçkin program geliştirme uzmanlarımızın, kıdemli göçmenlik avukatlarımızın ve kıdemli göçmenlik görevlilerimizin özverisi ile sektörde yüksek pazar payını ve yüksek başvuru başarı oranını korumaktayız.

Günümüz dünyasında keşfedilmeyi bekleyen uzun bir yolculuk var. Hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanacağız şekilde geniş olanaklar sağlamak için çaba göstermekteyiz.

Globevisa ile ev diyebileceğiniz bir ülke seçin ve gerisini bize bırakın.

bottom of page