top of page
globevisa-singapur-2-3.webp

Servet biriktirme ve miras alma aracı olarak aile ofisleri kurma konusunda yüksek net varlığa sahip ailelere yönelik artan bir talep var

Singapur Aile Ofisi Programı

Minimum 10 milyon SGD tutarında yatırım ve iki yıl içinde 20 milyon SGD'ye kadar varlıkları yönetme taahhüdü. Sermaye birikim süreci ve fonların kaynağı iyi anlatılmalıdır. Her bir aile ofisi yapısındaki yönetim altındaki toplam yatırımın %10'u yerel olarak Singapur'a yatırılmalıdır.

Formu Doldurun Yatırım Uzmanlarımız ile Ücretsiz Görüşün

Aşağıdaki formu doldurarak talep oluşturun.

Teşekkürler ! Size En Kısa Sürede Dönüş Sağlayacağız.

Programın Genel Özeti

Singapur Aile Ofisi
Servet biriktirme ve miras alma aracı olarak aile ofisleri kurma konusunda yüksek net varlığa sahip ailelere yönelik artan bir talep var. Aileler bir sonraki nesle geçerken, dünya çapında basit, uyumlu, uygulanabilir ve vergi açısından verimli bir yapı uygulamak için çıkarlarına en iyi şekilde hizmet edebilecek bir yer ararlar. Bu anlamda Singapur ilk sırada yer alıyor.

globevisa-singapur-2-1.webp

İkamet Zamanı

9-12 Ay ikamet süresi bulunmaktadır.

Pasaport Sıralaması

İrlanda pasaport sıralamasında 2. sıradadır.

Vergilendirme

Sermaye kazançları veya hissedar temettülerinde vergi yok.

Vizesiz Seyahat

192 Ülke ve bölgeye vizesiz seyahat imkanı.

İkamet Şartı

Herhangi bir ikamet şartı bulunmamaktadır.

Program Başlangıç Zamanı

2006 Yılında program devreye alınmıştır.

globevisa-singapur-2-2.webp

Uygulama Gereksinimleri

Singapur Aile Ofisine başvurmak için aşağıdaki gereksinimleri karşılamanız gerekir: 

1. Minimum 10 milyon SGD tutarında yatırım ve iki yıl içinde 20 milyon SGD'ye kadar varlıkları yönetme taahhüdü. Sermaye birikim süreci ve fonların kaynağı iyi anlatılmalıdır. Her bir aile ofisi yapısındaki yönetim altındaki toplam yatırımın %10'u yerel olarak Singapur'a yatırılmalıdır.


2. Fonun yıllık işletme harcaması (maaş, kira, yıllık denetim ve defter tutma ücretleri, muhasebe ücretleri, yapı bakım ücretleri vb. dahil) 200.000 SGD'ye ulaşır.


3. Her aile ofisi yapısı, sermaye yönetimi yapabilen aile üyeleri olabilen en az 2 varlık yöneticisi gerektirir. Aile ofisi yöneticileri EP'nin Singapur'a gelmesi için başvurabilir.


4. Aile ofisi yöneticilerinin EP'ye başvurabilmeleri için, başvuru sahiplerinin i) sabıka kaydı veya diğer istenmeyen kayıtları olmaması, ii) siyasi olarak nüfuz sahibi kişiler (hizmet eden veya bağlantılı) olmaması ve iii) Amerika Birleşik Devletleri veya Kanada vatandaşı olmaması gerekir.

globevisa-singapur-2-3.webp

Programın Avantajları

1. Singapur'da bir aile ofisi yapısı kurarak ve 10 milyon SGD'den başlayan yatırımları yöneterek, yüksek net varlığa sahip aileler sorunsuz bir şekilde birbirini izleyen nesillerin keyfini çıkarabilir.


2. İki aile ofisi yapısının basit bir şekilde düzenlenmesi vergi muafiyeti için uygundur.


3. Bir aile ofisi yapısı en az iki EP'ye erişim sağlar; bu, Singapur'da daimi ikametgah ve nihayetinde vatandaşlığa giden makul bir yoldur.

Vatandaşlık Programı Yatırım Süreci ve Detaylı Bilgiler İçin

1 Saat Ücretsiz Danışmanlık Almayı Unutmayın!

Mesajınız İçin Teşekkürler!

bottom of page